Esame komanda, įvertinusi, kad trūksta tokių atostogų, kuriose pažintinis aspektas ir poilsis derėtų su sveikatos ugdymu.
Būryje tai daryti smagiau ir lengviau suprasti kaip tai vyksta, nuo ko priklauso rezultatas. Svarbiausia – pamėginus asmeniškai, pajusti, kad sveikas maistas būna skanus, įvairus, o fizinė veikla maloni.
Keisti gyvenimo įpročius lengviau kitame krašte, kur padeda saulė ir šiltas vanduo, o į pasivaikščiojimus vilioja nauji maršrutai.
Dalis organizatorių, instruktorių ir mokytojų kinta, priklausomai nuo šalies ir joje numatytų veiklų programos.

Janina Bazevičienė

Idėjos autorė ir programų organizatorė, sertifikuota šiaurietiško ėjimo instruktorė. Smalsiai tyrinėja naujas šalis ir domisi įvairiausiomis veiklomis, kurios padeda būti sveikam ir laimingam.


Danutė Kunčienė

danute

Kelis dešimtmečius praktikuoja sveiką gyvenimo būdą, mitybos principų bei prieskoninių žolelių ir vaistažolių ekspertė, „Žolinčių akademijos“ ir „Šermukšnėlės“ sveikatos mokyklos vadovė.Lukrecija Augustaitytė 

lukrecija1

Sporto veiklų organizatorė, sugebanti entuziazmo įkvėpti ir iki tol jo visai neturėjusiam.


Aldona Čiūtienė                         

Šivananda jogos mokytoja. Veda jogos užsiėmimus Prana jogos centre Kaune, taip pat įvairiose stovyklose. Daug kartų tobulino praktikas Indijoje. Jos siūlomi metodai padeda atgauti fizinę ir mentalinę sveikatą, įveikti stresą ir atkurti harmoningą santykį su savimi ir aplinkiniu pasauliu.


Larisa Belokon                              

Šiaurietiško ėjimo instruktorė, komandinių ir kūrybinių užsiėmimų organizatorė, klubas „Seagull“ Kaliningradas (Rusija).


Aleksandr Belokon

alexander

Šiaurietiško ėjimo  treneris, klubas „ Seagull“ Kaliningradas (Rusija).