Kai Lietuvoje dar ankstyvas pavasaris, Costa Blancoje (Ispanija) jau galima mėgautis karšta saule ir kitais vasariškais malonumais.

Kviečiame prisijungti prie mūsų tradicinės 10 dienų stovyklos .  Atstatysite ne tik vitamino D balansą, bet ir suteiksite atgaivos kūnui bei sielai.

Stovykla vyks 2020 m. balandžio 30- kovo 10 d.   Sužinokite daugiau ir suskubkite registruotis.

Tiesioginis skrydis iš Kauno ir su bendraminčių kompanija įsikūrę puikioje pajūrio viloje grožėsimės nuostabaus smėlio paplūdimiu, žygiuosime su šiaurietiško ėjimo lazdomis raižytomis pakrantėmis, mėgausimės puikiu vietiniu augaliniu maistu ir laiku sau.

Kai nurimsta veiklos ištroškęs protas ir suvoki akimirkos žavesį čia ir dabar, kūnas palaimingai atsidėkoja atsipalaiduodamas, paleisdamas visas įtampas ir susikaupusį stresą. Palaima kūnui ir sielai, nuostabus laikas sau – leiskite sau atostogas, kurių nusipelnėte.

Stovyklos datos: 2020 m. balandžio 30-kovo 10 d.

Stovyklos vieta: La Zenia, Alikantės provincija, Ispanija

Dėl planuojamų stovyklų informacija iš anksto teikiama: tel. +370 698 25819, arba el. paštu janina.bazeviciene@gmail.com

Programos kaina – tik 595 Eur. (skrydžių bilietai į kainą neįskaičiuoti). Aviabilietai perkami organizuotai arba pavieniui. Tiesioginiai skrydžiai su Ryanair: Kaunas – Alikantė balandžio 30 d. 20:55 ir Alikantė – Kaunas gegužės 10 d. 18:35

  APIE STOVYKLĄ

Pasitikimas oro uoste, pervežimas į stovyklos vietą ir atgal į oro uostą. Apgyvendinimas privačiame sektoriuje. Stovyklos bazė – privatus 5 miegamųjų namas su terasa ir baseinu. Ši pajūrio vila yra tobula vieta atostogoms, tad pasijusite kaip tikri karaliai. Pasirūpinsime visa buitimi, laiką galėsite skirti tik sau ir sielos bei kūno atgaivai.

Skaniausias maistas ir geriausias laikas kartu

MAITINIMAS

Organizuota augalinė subalansuota mityba. Maitinsimės visi kartu stovyklos bazėje.
Pusryčiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė ruošiami iš vietinių augalinių produktų. Pusryčiams geriame tirštą žaliąjį kokteilį iš žalumynų, vaisių ir sėklų. Pietums – žalių arba virtų daržovių sriuba, įvairios salotos. Pavakariams – vaisiai arba gėrimas, vakarienei – skaniausi daržovių – kruopų troškiniai. Taip pat organizuojamos augalinės mitybos pamokos, dalinamasi receptais, mitybos specialistų patarimais.

Skaniausi žalieji kokteiliai

VEIKLOS

Kiekvieną   rytą   pradedame    šiaurietiško ėjimo žygiu. Už tai atsakinga aukščiausios kavalifikacijos trenerių komanda:

  • stovyklų organizatorė, sertifikuota šiaurietiško ėjimo instruktorė Janina Bazevičienė,
  • šiaurietiško ėjimo instruktorė iš Kaliningrado klubo „Seagull“(Rusija) , komandinių ir kūrybinių užsiėmimų organizatorė Larisa Belokon,
  • šiaurietiško ėjimo treneris iš klubo „Seagull“ Aleksandr Belokon.

Kas rytą Jūsų lauks mankšta  ir gaivios maudynės vandenyne. Dalyviai aprūpinami kokybiškiausiomis šiaurietiško ėjimo lazdomis ir kitu reikiamu inventoriumi.

Šiaurietiškas ėjimas Ispanijoje

Kasdien vyksta meditacijos ir atsipalaidavimo praktikos, kiekvienam stovyklos dalyviui skiriamas individualus dėmesys.

Joga ir mankšta Alikantėje

Taip pat – rankdarbių pamokos sielos ir kūno ramybei. Vakaro tylumoje ir meditacijoje  savo rankomis gaminsime  suvenyrus – prisiminimus (dekupažas, scrapbooking ir pan.) .

IŠVYKOS (maršrutai gali keistis)

Išvyka į Guadalest. Tai įspūdinga visos dienos išvyka, kurios metu lankomės istoriniame kalnų miestelyje, labai vaizdingoje vietovėje. Nuo aukščiausios kalvos, kur tebestovi 12 a. gynybinės pilies griuvėsiai, atsiveria nuostabūs vaizdai.

Išvyka į atviras druskos – purvo gydyklas San Pedro del Pinatar. Mėgausimės procedūromis, kurios labai naudingos turintiems odos problemų, sergantiems psoriaze, artritu, reumatizmu ir kamuojamiems chroniškų skausmų.

Stovyklos datos:  2020 m. balandžio 30-kovo 10 d.
Stovyklos vieta: La Zenia, Alikantės provincija, Ispanija
Detalesnė informacija: tel. +370 698 25819, arba el. paštu janina.bazeviciene@gmail.com

Iki pasimatymo!