Renkame grupes aktyviam poilsiui saulėtoje amžino pavasario Kanarų saloje La Palma. Tai puiki galimybė pasimėgauti saule ir šiluma, pasisemti gerų emocijų ir energijos. Sukursime puikiai poilsiui tinkančią aplinką, o mūsų kvalifikuotų trenerių ir mokytojų komanda pasirūpins Jūsų kūno ir sielos tobulinimu
Artimiausios stovyklos:
2020 m. kovo 19-30 d.
Detalesnė informacija apie keliones:
tel. +370 698 25819 arba el. paštu janina.bazeviciene@gmail.com
Programos kaina – 650 Eur (skrydžių bilietai neįskaičiuoti).

Jūsų laukia:

  • Šiaurietiško ėjimo žygiai, kasrytinės  mankštos Atlanto vandenyno pakrantėje;
  • Autogeninės treniruotės, terapinio kvėpavimo praktikos;
  • Pažintinės kelionės automobiliu ir pėsčiomis po salą;
  • Organizuota augalinė subalansuota mityba;
  • Saulė ir maloni bendraminčių draugija.

APIE STOVYKLĄ

Pasitikimas oro uoste, pervežimas į stovyklos vietą. Nuvežimas į oro uostą. Stovyklos dalyviams suorganizuojamas patogus apgyvendinimas privačiuose apartamentuose. Siūloma augalinė subalansuota mityba. Maitinsimės visi kartu stovyklos bazėje. Pusryčiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė ruošiami iš vietinių augalinių produktų. Kiekvieną dieną laukia savęs pažinimas per judesį, per atsipalaidavimą – profesionalus, tačiau kiek kitoks požiūris į sportą ir sportavimo privalumus.

Apgyvendinimas kanaruose - La Palma

MAITINIMAS

Pusryčiams geriame tirštą žaliąjį kokteilį iš žalumynų, vaisių ir sėklų. Pietums – žalių daržovių sriuba, įvairios salotos. Pavakariams – vaisiai arba gėrimas, vakarienei – skaniausi daržovių – kruopų troškiniai. Taip pat organizuojamos augalinės mitybos pamokos, dalinamasi receptais, mitybos specialistų patarimais (atsakingas asmuo –  mitybos principų bei prieskoninių žolelių ir vaistažolių ekspertė Danutė Kunčienė – kelis dešimtmečius praktikuojanti sveiką gyvenimo būdą, „Žolinčių akademijos“ ir „Šermukšnėlės“ sveikatos mokyklos vadovė).  Stovyklos pabaigoje rengiamas atsisveikinimo piknikas gamtoje su tradiciniais kanarietiškais valgiais.

VEIKLOS

Kiekvieną   rytą   pradedame    šiaurietiško ėjimo žygiu, mankšta ir maudynėmis vandenyne. Dalyviai aprūpinami kokybiškomis šiaurietiško ėjimo lazdomis ir kitu reikiamu inventoriumi.

Šiaurietiškas ėjimas Ispanijoje

Augalinės mitybos pamokos ir receptai

Odos priežiūros pamokėlės

Pažintinės išvykos po salą – unikali ir įkvepianti patirtis. Priklausomai nuo dalyvių fizinio pasirengimo organizuojame  lengvesnes ar sudėtingesnes keliones, aplankant salos įžymybes ir gražiausias (slapčiausias) vietas.

Atsisveikinimo piknikas gamtoje su tradiciniais kanarietiškais valgiais

Stovyklos datos: 2020 m. kovo 19-30 d. Detalesnė informacija apie keliones tel. +37069825819 arba el. paštu janina.bazeviciene@gmail.com

Iki susitikimo La Palmoje!