Kokia bebūtų graži vasara, Lietuvoje ji baigiasi, deja, labai greitai.  Kviečiame pratęsti vasaros malonumus Costa Blancoje (Ispanija) ir prisijungti prie mūsų tradicinės 10 dienų stovyklos . Papildysite ne tik vitamino D atsargas visai žiemai, bet ir suteiksite atgaivos kūnui bei sielai.

Stovykla vyks 2019 m. spalio 2-12 d.   Sužinokite daugiau ir suskubkite registruotis.

Tiesioginis skrydis iš Kauno ir su bendraminčių kompanija įsikūrę puikioje pajūrio viloje grožėsimės nuostabaus smėlio paplūdimiu, žygiuosime su šiaurietiško ėjimo lazdomis raižytomis pakrantėmis, mėgausimės puikiu vietiniu augaliniu maistu ir laiku sau.

Kai nurimsta veiklos ištroškęs protas ir suvoki akimirkos žavesį čia ir dabar, kūnas palaimingai atsidėkoja atsipalaiduodamas, paleisdamas visas įtampas ir susikaupusį stresą. Palaima kūnui ir sielai, nuostabus laikas sau – leiskite sau atostogas, kurių nusipelnėte.

Stovyklos datos: 2019 m. spalio 2-12 d.

Stovyklos vieta: La Zenia, Alikantės provincija, Ispanija

Dėl planuojamų stovyklų informacija iš anksto teikiama: tel. +370 698 25819, arba el. paštu janina.bazeviciene@gmail.com

Programos kaina – tik 595 Eur. (skrydžių bilietai į kainą neįskaičiuoti). Aviabilietai perkami organizuotai arba pavieniui. Tiesioginiai skrydžiai su Ryanair Kaunas – Alikantė spalio 2 d. 12:55 ir Alikantė – Kaunas spalio 12 d. 14:35

Atostogos Alikantėje

APIE STOVYKLĄ

Pasitikimas oro uoste, pervežimas į stovyklos vietą (transportavimas stovyklos metu ir nuvežimas į oro uostą). Apgyvendinimas privačiame sektoriuje. Stovyklos bazė – privatus 5 miegamųjų namas su terasa ir baseinu. Ši pajūrio vila yra tobula vieta atostogoms, tad pasijusite kaip tikri karaliai. Pasirūpinsime visa buitimi, laiką galėsite skirti tik sau ir sielos bei kūno atgaivai.

Skaniausias maistas ir geriausias laikas kartu

MAITINIMAS

Organizuota augalinė subalansuota mityba. Maitinsimės visi kartu stovyklos bazėje.
Pusryčiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė ruošiami iš vietinių augalinių produktų. Pusryčiams geriame tirštą žaliąjį kokteilį iš žalumynų, vaisių ir sėklų. Pietums – žalių daržovių sriuba, įvairios salotos. Pavakariams – vaisiai arba gėrimas, vakarienei – skaniausi daržovių – kruopų troškiniai. Taip pat organizuojamos augalinės mitybos pamokos, dalinamasi receptais, mitybos specialistų patarimais.

Skaniausi žalieji kokteiliai

VEIKLOS

Kiekvieną   rytą   pradedame    šiaurietiško ėjimo žygiu. Už tai atsakinga aukščiausios kavalifikacijos trenerių komanda:

  • stovyklų organizatorė, sertifikuota šiaurietiško ėjimo instruktorė Janina Bazevičienė,
  • šiaurietiško ėjimo instruktorė iš Kaliningrado klubo „Seagull“(Rusija) , komandinių ir kūrybinių užsiėmimų organizatorė Larisa Belokon,
  • šiaurietiško ėjimo treneris iš klubo „Seagull“ Aleksandr Belokon.

Kas rytą Jūsų lauks mankšta  ir gaivios maudynės vandenyne. Dalyviai aprūpinami kokybiškiausiomis šiaurietiško ėjimo lazdomis ir kitu reikiamu inventoriumi.

Šiaurietiškas ėjimas Ispanijoje

Kasdien vyksta meditacijos ir atsipalaidavimo praktikos, kiekvienam stovyklos dalyviui skiriamas individualus dėmesys.

Joga ir mankšta Alikantėje

Taip pat – rankdarbių pamokos sielos ir kūno ramybei. Vakaro tylumoje ir meditacijoje  savo rankomis gaminsime  suvenyrus – prisiminimus (dekupažas, scrapbooking ir pan.) .

IŠVYKOS (maršrutai gali keistis)

Išvyka į Guadalest ir Algar vandens krioklius. Tai įspūdinga visos dienos išvyka, kurios metu lankomės istoriniame kalnų miestelyje, labai vaizdingoje vietovėje. Nuo aukščiausios kalvos, kur tebestovi 12 a. gynybinės pilies griuvėsiai, atsiveria nuostabūs vaizdai. Algar vandens kriokliai, kurių aukštis siekia net iki 30 m, žavi savo stichija ir užburia maudynėmis lediniam vandenyje.

Turiningos išvykos Ispanijoje

Išvyka į atviras druskos – purvo gydyklas San Pedro del Pinatar. Mėgausimės procedūromis, kurios labai naudingos turintiems odos problemų, sergantiems psoriaze, artritu, reumatizmu ir kamuojamiems chroniškų skausmų.

Ispanijos pakrantė

Stovyklos datos: 2019 m. spalio 2-12 d. 
Stovyklos vieta: La Zenia, Alikantės provincija, Ispanija
Detalesnė informacija: tel. +370 698 25819, arba el. paštu janina.bazeviciene@gmail.com

Iki pasimatymo!