Kol Lietuvoje visi dalyvaujame loterijoje „bus pavasaris ar nebus“, amžinojo pavasario Kanarų salose mes jau spėjome kartu su šaunia grupe iš Lietuvos pasidžiaugti geru oru, skaniu maistu ir turiningu laiku sau. Dėkojame visiems sveikatingumo stovyklos dalyviams ir dalinamės stovyklautojų atsiliepimais bei įspūdžiais.

Viena iš stovyklos dalyvių suskubo parašyti laišką tik grįžusi į Lietuvą, nes, anot jos, patys šviežiausi įspūdžiai geriausia atspindi tai, kas vyko saloje ir tai, ką buvo galima patirti per 12 dienų trukusį nuotykį.
Viešnią sužavėjo mūsų entuziazmas, darbai ir kasdieninis rūpestis grupės nariais. „Buvimas stovykloje man buvo malonus, žavėjo vandenyno artumas, spalvos, garsai, miestelio ir gamtos unikalumas“. – rašė moteris pridurdama, jog Kanaruose ji
Jautėsi itin žvaliai, o labiausiai tai tapatino su sveika mityba. Gyvenimo sąlygas St Antonio gatvėje žmonės įvertina puikiai ir ne tik dėl maisto, bet ir dėl šviesos, erdvės ir maloniai nuteikiančio interjero.
Čia jūs visad galite prisisotinti šviesos, šilumos, ramybės, pabūti be jokių rūpesčių, sutikti malonių žmonių, praplėsti akiratį – skirti laiko tik sau.
Dažnai klausiate apie tai, koks bus fizinis krūvis, tad dar kartą patikinsime, jog kiekvienam jį pritaikome asmeniškai, atsižvelgiame į poreikius, profesionaliai įvertiname silpnąsias puses.
Kol įspūdžiai gyvi ir jų neužklojo kasdieniniai darbai, savo mintimis pasidalino ir kiti stovyklos dalyviai. Jie dėkojo už puikią stovyklą, dievišką maistą ir nuoširdumą visais gyvenimo atvejais bei prisiminė Danutės skaitymus, kurie puošė bei įprasmino mūsų laiką kartu. O kur dar turiningos išvykos, mankštos, vandenyno gaiva, unikalūs (kaip kai kam ir nauji) potyriai ir daugybė šypsenų. Mes taip pat sakome didelį ačiū.
Džiugu, jog po sveikatingumo stovyklos dalyviai jaučiasi pailsėję, kūnai tampa laisvesni ir kasdienybė prasmingesnė.

Daugiau informacijos apie artėjančias stovyklas:

tel. +370 698 25819, arba el. paštu janina.bazeviciene@gmail.com.