6

Atostogos yra tas trumpas metas, kai turime laiko ir jaučiamės užsidirbę teisę save lepinti.Lepinti, pavyzdžiui, mūsų atveju reiškia skaniai, subalansuotai ir sveikai maitintis.5Taip pat - judeti gryname ore ir gražioje aplinkoje. Šiaurietiškas ėjimas puikiai tam tinka. Arba terapinis kvėpavimas, meditacija, joga, rytų kovos menai, Visiems pagal norus ir galimybes.

Garantuojame gerą, panašių interesų jungiamą kompaniją ir smagias bei turiningas išvykas pasirinktoje šalyje. Buitis, maisto ruošimas, sporto inventorius - mes profesionaliai viskuo pasirūpinsime.

andaluz-pietus-prie-baseino

Stovyklose siūlomos veiklos (plačiau išvardintos žemiau) organizuojamos su patyrusiais instruktoriais bei mokytojais.

4Į tokias atostogas dėl grupėje susikuriančio bendravimo galima leistis ir individualiai – patogu, kai draugai ar artimieji negali „ištrūkti“. Skrydžio iš Lietuvos metu paprastai spėjama susipažinti ir susirasti „kambarioką“. Dažniausiai gyvenama patogiuose dviviečiuose kambariuose. Mūsų siūlomos atostogos labai tinka vyresnėms moterims, kurios nenori keliauti vienos ir atsidurti tarp svetimomis kalbomis šnekančių žmonių.

Galima rinktis iš kelių programų skirtingose šalyse. Konkrečios stovyklos programa dėliojama iš tokių komponentų:

 • gyvenimas gražioje ir komfortiškoje aplinkoje,
 • augalinė mityba arba kitokia, parinkta pagal konkrečią programą,
 • pagal amžių pritaikytos mankštos,
 • pasivaikščiojimai su šiaurietiško ėjimo lazdomis,
 • terapinis kvėpavimas, meditacija, joga, rytų kovos menai,
 • pokalbiai apie sveiką mitybą,
 • skanios ruginės duonos kepimo pamokėlės,
 • kelis kartus per dieną laikas individualiam poilsiui,
 • kūrybinės dirbtuvės,
 • druskos - purvo procedūros,
 • pramoginės išvykos.

Nuotykių ir netikėtumų mėgėjams

Kasmet rengiama viena kelionė į dar iki tol neišmėgintą kraštą. Ten susitikę ankstesnių stovyklų dalyviai smagiai tyrinėja naują vietą, maršrutus, galimas pramogas. Drauge tobuliname programą. Jei patinka ir tinka, įtraukiame tą šalį į periodinių pasiūlymų sąrašą. Šiemet tokia buvo stovykla Andalūzijoje – įspūdžiai mūsų Naujienose.

Renkame grupes aktyviam poilsiui saulėtoje amžino pavasario Kanarų saloje La Palma. Tai puiki galimybė pabėgti nuo rudens darganų, pasisemti gerų emocijų ir energijos. Sukursime puikiai poilsiui tinkančią aplinką, o mūsų kvalifikuotų trenerių ir mokytojų komanda pasirūpins Jūsų kūno ir sielos tobulinimu

Skaityti plačiau

Nurimus vasaros karščiams Costa Blanca (Ispanija) - tobula vieta atostogoms. Jeigu nori rudenį pabėgti ten, kur daugiau šilumos nei Lietuvoje, kviečiame vykti su mumis į jau tradicine tapusią sveikatingumo stovyklą. Stovykla vyks 2017 m. spalio 10 – 21 d. Sužinokite daugiau ir suskubkite registruotis.

Skaityti plačiau